Svētdarbība
Baznīca
Kalendārs
Pasākumi draudzē
Aktualitātes
Draudzes dzīve
Alfa
Jaunieši
DIAKONIJA
Svētdienas skola
Mūzika
Lūgšanu vajadzības
Lasītava
KLAUSĪTAVA
Kontakti
Norādes
Māsu draudzes
PALĪDZĪBAS LŪGUMI
Veidlapas
Datu anketa
Adrese:
Baznīcas iela 13,
Dubulti, LV-2015
Jūrmala

Tālrunis:
67755807 - draudzes māja,
kanceleja/ kapsētu pārvalde

e-pasts:



Draudzes rekvizīti

Dubultu Evaņģēliski luteriskā draudze  Reģ. Nr. 90000106272,
Baznīcas iela 13, Dubulti, Jūrmala, LV-2015,
t. 67755806,
Swedbank, filiāle "Dubulti"

‍ZIEDOTĀJIEM:
konts LV81HABA0551018959634

KAPSĒTU MAKSĀJUMIEM  konts LV66HABA0551035565140


Draudzei šobrīd nav Sabiedriskā labuma organizācijas statuss


Svētdienas skolas radošā nedēļa
iesūtīts: 2014.08.17 11:56 rakstīt redaktoram 
drukāt 

Jau šo otrdien tiek atklāta draudzes svētdienas skolas nometne radošā darbnīca Šinepju graudiņš Sākums pl. 10:00 Pasākums notiks 4 dienas - otrdien, trešdien, ceturtdien un sestdien

.

Nometnes „ Sinepju graudiņš” programma

Otrdiena, 19. augusts „ REDZI, SĒJĒJS IZGĀJA SĒT”

LAIKS

PASĀKUMI

KALPOTĀJI

10:00-10:20

Svētbrīdis

Māc. Igors Safins

 

 

 

 

10:20-11:20

Nometnes atklāšanas uzruna

 

Iepazīšanās

 

 

 

Priekšlasījums „ Līdzība par sējēju”

Agnese Rātfeldere

 

Ēriks Primaks

Gunta Sikora

Baiba Reinfelde

 

Agnese Rātfeldere

Ēriks Primaks

Baiba Reinfelde

Gunta Sikora

11:20-11:40

MAZĀS BROKASTIS

Vija Lediņa

Ināra Irbe

11:40-12:00

Mēs esam bērni, kas slavē To Kungu

Mārtiņš Kupčs

 

 

12:00-13:00

DARBNĪCAS UN AKTIVITĀTES

 

Radošais darbs” Mazais tārpiņš ar lielu noslēpumu”

vai akvareļu zīmējums „ Līdzība par sējēju”

 

 

Agnese Rātfeldere

Baiba Reinfelde

12:00-13:00

Esi aktīvs, piedalies!

 

Ēriks Primaks

Gunta Sikora

Kristīne Sikora

13:00-13:45

PUSDIENAS

Vija Lediņa

Ināra Irbe

13:45- 14:10

Ekskursijas „ Dubultu baznīca cauri laikiem”

Gunārs Freimanis

skolotāji

14:10 -14:40

Prāta spēle „ Meklējiet, un jūs atradīsiet!”

Foto orientēšanās spēle

Gunārs Freimanis

skolotāji

14:40-15:10

Animācijas filmiņa „ Sējējs izgāja sēt”

Ēriks Primaks

15:10-15:40

Noslēguma spilvendiskusija „ Čivini ar prātu”

Visi skolotāji

15:40-16:00

LAUNAGS

Vija Lediņa

Ināra Irbe

 

LŪGŠANA

 

 

 

 

 

 

 

 

Trešdiena, 20. augusts „ DROŠAIS PAMATS” 

LAIKS

PASĀKUMI

KALPOTĀJI

10:00-10:20

Svētbrīdis

Māc. Igors Safins

 

 

 

 

10:20-11:20

 

Priekšlasījums „ Līdzība par namu, kas būvēts uz smilts un namu, kas būvēts uz klints”

 

Agnese Rātfeldere

Ēriks Primaks

Baiba Reinfelde

Gunta Sikora

11:20-11:40

MAZĀS BROKASTIS

Eva Upīte

Ināra Irbe

11:40-12:00

Būsim kopā mūzikā!

 

 

 

12:00-13:00

DARBNĪCAS UN AKTIVITĀTES (2 grupas – mainoties savā starpā)

 

Radošais darbs ”Papīra šķīvja apdare”

vai akvareļu zīmējums „Līdzība par namu, kas būvēts uz smilts un namu, kas būvēts uz klints ”

 

 

Agnese Rātfeldere

Baiba Māzere

12:00-13:00

Esi aktīvs, piedalies!

 

Ēriks Primaks

Gunta Sikora

Kristīne Sikora

13:00-13:45

PUSDIENAS

Eva Upīte

Ināra Irbe

13:45- 14:45

Pastaiga uz jūru

Zīmējums smiltīs (viens liels zīmējums – Lutera roze)

Visi skolotāji

14:10 -14:40

Prāta spēle „Bībeles čempionāts”

 

Visi skolotāji

 

14:40-15:10

Animācijas filmiņa „Līdzība par namu, kas būvēts uz smilts un namu, kas būvēts uz klints ”

Ēriks Primaks

15:10-15:40

Noslēguma spilvendiskusija „  Ir ko padomāt!”

Visi skolotāji

15:40-16:00

LAUNAGS

Eva Upīte

Ināra Irbe

 

LŪGŠANA

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceturtdiena, 21. augusts „ GANA BALSS” 

LAIKS

PASĀKUMI

KALPOTĀJI

10:00-10:20

Svētbrīdis

Māc. Igors Safins

10:20-10:40

MAZĀS BROKASTIS

Eva Upīte

Ināra Irbe

 

10:40-12:00

 

Priekšlasījums „Sinepju graudiņš”

 

Arina Brūvere

12:00-12:20

Būsim kopā mūzikā!

Mārtiņš Kupčs

 

 

12:20-13:00

DARBNĪCAS UN AKTIVITĀTES

(2 grupas – mainoties savā starpā)

 

 

Radošais darbs – akmeņu apgleznošana

vai akvareļu zīmējums „Sinepju graudiņš”

 

 

Agnese Rātfeldere

Baiba Māzere

12:20-13:00

CEP, CEP „ Mīlestības cepumiņus”

Bērni darbojas virtuvē

Ēriks Primaks

Gunta Sikora

13:00-13:45

PUSDIENAS

Eva Upīte

Ināra Irbe

13:45- 14:30

Animācijas filmiņa „ Pazudušais dēls”

Ēriks Primaks

14:30-15:00

Mēs esam bērni, kas slavē To Kungu

Mārtiņš Kupčs

15:00-15:40

Domu darbnīca „ Dieva mīlestība”

Visi skolotāji

 

15:40-16:00

LAUNAGS

Eva Upīte

Ināra Irbe

 

LŪGŠANA

 

 

 

Piektdiena, 22. augusts „VECĀKU VAKARS”

LAIKS

PASĀKUMI

KALPOTĀJI

16:00-16:20

Svētbrīdis

Māc. Igors Safins

16:20 -17:00

Esi aktīvs, piedalies!

Ieva Vītola – Duys

Ēriks Primaks

Baiba Reinfelde

Gunta Sikora

17:00-17:30

Bērnu radošo darbu Izstādes „Sinepju graudiņš” atklāšana

Baiba Māzere

Agnese Rātfeldere

17:30-18:00

VAKARIŅAS

Joriks Duys

Ināra Irbe

18:00-19:30

Brīnuma meklējums!!!!

Visi skolotāji

19:30-20:00

Cepam kopā

Visi skolotāji

 

NOMETNES NOSLĒGUMA SVĒTBRĪDIS

Māc. Igors Safins

 

 

 

 


 

Dievkalpojumi notiek
svētdienās plkst.
10:00

un ceturtdienās plkst.
19:00




mācītājs Arnis Bušs

29102673


mācītāja pieņemšana – ceturtdienās pirms dievkalpojuma; lūgums pieteikties telefoniski

draudzes priekšnieks
Ģirts Pētersons

29265189

 



Edīte Alpe
draudzes ērģelniece

26171466


Gunārs Freimanis
īpašumu pārzinis

67755807, 29117054

darba dienās (pirmd. – piektd.) kancelejā
draudzes mājā no 9:00 līdz 14:00
kancelejas un kapsētu lietvedības
darba laiki:
otrdiena – piektdiena 9:00 –14:00,
sestdiena 9:00 – 12:00

lietvede Irēna Jeršova
29269071
 

Copyright © 2008; Created by MB Studija »