Svētdarbība

‍ZIEDOTĀJIEM:
konts LV81HABA0551018959634

KAPSĒTU MAKSĀJUMIEM  konts LV66HABA0551035565140

Draudzei šobrīd nav Sabiedriskā labuma organizācijas statuss

Alfa

Alfa kurss Dubultos notiek divas reizes gadā - pavasarī un rudenī.
2017. gada rudens Alfa sāksies 27. septembrī.
Vakara sākums 18:30

Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?!  Mīļi aicināti pieteikties un pievienoties kursam! Tas ir kā doties aizraujošā piedzīvojumu ekspedīcijā! Sākumā prasa apņēmību un drosmi, pēc tam sniedzot nezūdošu prieku par iegūto – atklāto un piedzīvoto!

Tie, kas nodomājuši apmeklēt Alfa kursu, ir aicināti piedalīties  īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks svētdienā pirms jaunā kursa sākuma, 24. septembrī.

Lielākā daļa Alfas dalībnieku, turpinājumā apmeklējuši 4 katehēzes tēmām veltītās lekcijas, tiek iesvētīti un kļūst par draudzes locekļiem. Daudzi arī realizē vēlmi piedalīties par palīgiem nākamajos kursos, piedzīvojot kalpošanas prieku, vēl ciešāku sadraudzību un garīgu izaugsmi.

Pēc Alfas sekojošās KATEHISMA tēmām veltītās nodarbības ir obligātas visiem, kas gatavojas kristībai un iesvētei, bet ļoti ieteicamas arī visiem pārējiem kursa dalībniekiem, pat, ja tās kādreiz jau dzirdētas — tajās katru reizi var atklāt sev kaut ko jaunu!
 Lekciju pamatā ir M. Lutera “
Mazā katehisma” tēmas - 10 Dieva baušļi, Ticības apliecība, „Mūsu Tēvs“ lūgšana un citas ikdienas lūgšanas, Sakramenti, draudze un dievkalpojums. Kā vienmēr ir iespējams arī gūt ieskatu draudzes dzīvē un draudzes nozaru darbībā. Būs arī ekskursija pa baznīcu!:-)

Lūgums PIETEIKTIES dalībai ALFA kursā
Jautājumi par ALFU

Kas ir Alfa

Alfa, ir 15 nodarbību cikls 11 nedēļās, kas cilvēkus atraktīvā un praktiskā formā iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem. Tā ir koncentrēta un efektīva evanģelizācijas programma, cilvēkiem, kas aiz ikdienas cikliem vēlas ieraudzīt ko vairāk, meklē atbildes uz vissvarīgākajiem savas dzīves jautājumiem. Tas adresēts arī tiem, kas atrodas garīgās pasivitātes situācijā, t.i., neticīgajiem, kā arī jauniem kristiešiem un tiem, kuri šaubās un nav vēl skaidri izšķīrušies par savu piederību Kristīgajai Baznīcai. Alfa kurss arī būtiski palīdz draudžu locekļiem gan atdzīvināt savu ticību, iemācoties stāstīt par to citiem, kas ir Jēzus Kristus dotā misijas uzdevuma piepildījums, gan arī atrast savu vietu un kalpošanas veidu draudzē.

Kā atklāj neskaitāmas liecības, cilvēki caur Alfu atrod jaunu prieku dzīvē, sasvstarpējās attiecībās un jaunaklātajā mīlestībā uz Dievu, kas radikāli izmaina dzīvi.
/piemērs – Vitas Dreijeres stāsts/

Kurss, pamatā, ir nekonfesionāls, tas nozīmē, ka tā apmekletājs netiek orientēts uz piederību draudzei, kuras paspārnē tas notiek. Apmeklētājam ir brīva izvēle pēc kursa beigšanas apmeklēt konfesionālās papildnodarbības, kas ir nepieciešamais posms uz kristību un iesvētību – piederību draudzē, vai arī izdarīt citu izvēli,

ALFA Kursu saturs
Lūk - lekciju tēmas katrai alfa kursa nedēļai;  pēc lekcijas noklausīšanās
kursu dalībnieki mazajās grupās brīvā stilā par šīm tēmām apmainās viedokļiem:

1. nedēļa - ievadlekcija - "Vai ir dzīvē vēl kas vairāk?"

2. nedēļa - "Kas ir Jēzus?"

3. nedēļa - "Kāpēc Jēzus mira?"

4. nedēļa - "Kā es varu būt pārliecināts par savu ticību?"

‍5. nedēļa - "Kāpēc un kā man lūgt?"

‍6. nedēļa - "Kāpēc un kā man lasīt Bībeli?"

‍7. nedēļa - "Kā Dievs mūs vada?"

‍8. nedēļa- " Kā es  pretoties ļaunumam?"
9. nedēļa  - "Kāpēc un kā mums stāstīt citiem?"

‍10. nedēļa  - "Vai Dievs dziedina šodien?"

‍11. nedēļa - "Kam man Baznīca?"

Kursa vidū notiek īpaša nedēļas nogale (vai diena) izbraukumā,
kad lielāka uzmanība tiek pievērsta Dieva Svētā gara Personai
un tās darbībai un visā pilnībā var izpausties Alfas raksturīgie elementi - sadraudzība, slavēšana un pielūgsme, aizlūgšanas, diskusijas, jautrība un atpūta.
Nedēļas nogales lekciju tēmas ir šīs:
- "Kas ir Svētais Gars?"

‍- "Ko Svētais Gars dara?"
‍
- "Kā es varu tikt piepildīts ar Svēto Garu?"

‍- "Kā man vislabāk izmantot turpmāko dzīvi?"

Ienāc Latvijas Alfas vietnē!
Izpēti centrālās Alfas saitu!

Dievkalpojumi notiek
svētdienās plkst.

un ceturtdienās plkst.

mācītājs Arnis Bušs