Svinēsim dārza svētkus!

2023.05.11 09:42

21. maija svētdienā, pēc dievkalpojuma, baznīcas dārzā svinēsim kopīgus svētkus, mielosimies un radoši darbosimies! Bērni nodarbosies svētdienas skolotāju vadībā un kopīgi svinēsim dzimšanas dienas mazajiem jubilāriem!

Lieliska iespēja būs māla meistarklases dalībniekiem, iepazīties ar mālu, tā īpašībām, uzzināt kā rodas melni māla trauki, iemācīties vienu no senākajām māla trauku darināšanas tehnikām - trauku veidošanu ar rokām, bez podnieka virpas.
Katram dalībniekam būs iespēja izgatavot vienu nelielu darbiņu (bļodiņu vai krūzīti), kas rudens sākumā tiks nodedzināts un svēpēts āra ceplī un tad, jau gatavs lietošanai, atgriezīsies pie sava autora. Pieteikšanās obligāta līdz 18.05 ✅ (Pie Gintas WhatsApp 29361371)
Būtu labi, ja katrs dalībnieks paņemtu līdzi gludu koka dēlīti (der visparastākais maizes dēlis). Var paņemt arī priekšautu.

Būs kopīgas svētku pusdienas (ir iespēja pieteikties gatavotāju komandā)

Sadraudzība visos veidos un priekos, mēs ļoti gaidīsim ikvienu!
Jūsu, Dubultu draudze.