Koncerts "Dziedam par mieru" 24. maijā plkst. 18.00

Edīte Alpe
2022.05.23 09:32

Otrdien, 24. maijā plkst. 18.00 Dubultu luterāņu baznīcā Jūrmalā uzstāsies augsta līmeņa Aiovas štata universitātes koris Singers no ASV ar programmu “Cantamus Pacem”, tulkojumā “Dziedam par mieru”. Koncertā piedalīsies arī jauniešu koris "Jūrmala".

Mūsu pasaulei šobrīd nepieciešams vairāk miera un izpratnes. Nav labāka veida, kā dalīties miera vēstījumā, kā starptautiski saprotamā valodā – mūzikā.

Koncertā skanēs dažādu laikmetu skaņražu mūzikaL I. M. Manjano, V, Buhenbergs, A. Pārkere, S. Pauluss, S. Krēks (I. M. Maniano, W. Buchenberg, A. Parker, S. Paulus, C. Kreek) u. c. Koncertā būs arī E. Ešenvalda jaunā darba “Naming the Rain” daļas pirmatskaņojums.

Aiovas štata universitātes jaukto kori vada diriģents Dr. Džeimss Rods (dr James Rodde)
Jauniešu kori "Jūrmala" vada Zane Saulīte

Festivāla mākslinieciskais vadītājs ir Dr. Ričards Bjella

Ieeja bez maksas, par brīvprātīgiem ziedojumiem.