Otro Lieldienu Ekumēnisks dievkalpojums - koncerts

Edīte Alpe
2017.04.02 20:36

2017. kalendārais gads ir īpašs ar to, ka visas kristīgās konfesijas Lieldienas svin vienlaikus. Šāda svētku datuma sakritība nākošreiz būs tikai 2025. gadā. Par godu Kristus Augšāmcelšanās svētkiem un atzīmējot šo, visus kristiešus vienojošo notikumu, aicinam uz Otro Lieldienu ekumēnisko dievkalpojumu - koncertu 17. aprīlī plkst. 16.00 Dubultu ev. lut. baznīcā.

Tajā piedalīsies dažādu konfesiju garīdznieki un tiek aicināti visu konfesiju kristieši kopīgai Kristus Augšāmcelšanās svētku svinēšanai lūgšanā, lasījumos un mūzikā! Koncertprogrammā - muzikāli priekšnesumi dziedātājas Ingas Šļubovskas-Kancēvičas, ērģelnieces Edītes Alpes un sitaminstrumentālista Valtera Līča izpildījumā. Tie iesāksies ar zvaniem un līksmu T. Susato "Renesanses mūziku" ērģelēm un sitaminstrumentiem, skanēs arī V.A. Mocarta motete "Exsultate, jubilate", kā arī F. Mendelsona, I. Zemzara un L. Ritmanes mūzika. Dievkalpojums - koncerts notiek ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas nodaļas atbalstu.