Adventa koncerts “Dievišķais mirdzums”

2023.12.14 14:35

15. decembrī plkst. 19:00 aicinām uz Adventa koncertprogrammu “Dievišķais mirdzums” Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Koncertā skanēs latviešu un ārzemju komponistu mūzika Ziemsvētku gaidīšanas laikam.

Programmā izvēlēti saskanīgi pēdējā pusotra gadsimta laikā radīti opusi, sākot ar simfoniķa Antona Bruknera moteti “Locus iste” un latviešu klasiķu Emīla Dārziņa un Pētera Barisona kordziesmām, līdz pat mūsdienu skaņdarbiem, kas pirmatskaņoti tikai pandēmijas laikā. Skanēs gan nedaudz piemirstas 20. gadsimta kordziesmas latviešu valodā, gan pēdējā laikā pasaules slavu guvuši ārzemju un pašmāju autoru darbi.
“Dievišķais mirdzums” būs pirmā koncertprogramma, kurā sadarbosimies ar koklētāju Martu Paulu Pauliņu, izpildot Jutas Bērziņas-Zīles mierpilno skaņdarbu “Ziemas miers”, kuru svaigā pārlikumā aranžējis komponistes kādreizējais kompozīcijas audzēknis, mūsu kormeistars Jēkabs Bernāts.
Ieeja par ziedojumiem baznīcai
Dubultu draudze
Carnikavas Tautas nams "Ozolaine"
Carnikavas pagasts