Okemas skolas Kamerkora, Kapelas kora un Simfoniskā orķestra koncerts

2019.07.08 09:11

Otrdien, 9. jūlijā plkst. 18.00 Jūrmalas Dubultu ev. lut. baznīcā, Baznīcas ielā 13 Okemas skolas (Lielbritānija) Kamerkora, Kapelas kora un Simfoniskā orķestra koncerts

Otrdien, 9. jūlijā plkst. 18.00
Jūrmalas Dubultu ev. lut. baznīcā, Baznīcas ielā 13
Okemas skolas koru priekšnesumā mūzika skanēs slaidā vēstures lokā no H. Pērsela, J. S. Baha un G.F. Hendeļa caur romantisma dārgumiem (F. Šūberts, F. Mendelszons-Bartoldi, J. Brāmss) līdz pat mūsu gadsimta skaņām – pats jaunākais darbs datēts ar 2019. gadu. Savukārt orķestra programmā skanēs labi pazīstami skaņdarbi, kā, piemēram, G.F. Hendeļa Uguņošanas mūzika un slavenās J. Brāmsa Ungāru dejas. Nav aizmirsts arī ciemakukulis – latviešu autoru darbi. Šajā reizē mūsu komponistus ar skaistu garīgo mūziku pārstāv veseli trīs labi pazīstami meistari - Rihards Dubra, Ēriks Ešenvalds un Pēteris Vasks.
Laipni aicināts ikviens īsts mūzikas draugs un cienītājs!
Ieeja par ziedojumiem.