Hēgalidas Oratoriju koris no Zviedrijas

2019.05.29 10:22

Šo piektdien, 31. maijā mūsu baznīcā viesosies Hēgalindas oratoriju koris no Zviedrijas koncertā "Laika dejas" ar Boba Čilkota mūziku. Ieeja brīva. Koncerta sākums pl. 18:00

Zviedrijas koris Hēgalidas Oratoriju koris, Stokholma (Högalids Oratoriekör)
Diriģente Marija Bergstrēma (Maria Bergström)
Pianists pie klavierēm un ērģelēm Espens Miklebusts Olsens (Espen Myklebust Olsen)
Programmā: Bobs Čilkots/Bob Chilcott ‘’Dances of time’’, Libby Larsen ‘’Eternal Ruler of the Ceaseless Round’’, Wilhelm Peterson-Berger ‘’Danslek ur Ran’’, Hugo Alfvén ‘’Dalvisa’’.

Skaistā vasara paskrien tik strauji, ka tā negaidīti var likt atskārst, cik ātri paiet cilvēka dzīves laiks uz Zemes.
Šajā koncertā sastapsim senu un jaunu mūziku un dzeju, kas vēsta par Laika gaitu, un saņemsim atgādinājumu, cik svarīgi ir izdzīvot dzīvi cik iespējams pilnīgāk, mūzikā un varbūt arī dejā?

*  *  *
Friday, May 31 18:00
Concert “Dances of Time” by Bob Chilcott
Choir from Sweden Högalid Oratorio Choir, Stockholm (Högalids Oratoriekör)
Conductor Mrs. Maria Bergström
Piano and Organ Mr. Espen Myklebust Olsen
Programme:  Bob Chilcott, Dances of Time
Libby Larsen, Eternal Ruler of the Ceaseless Round
Wilhelm Peterson-Berger, Danslek ur Ran
Hugo Alfvén, Dalvisa

The summer, in all its beauty, but also swift presence, can be a harsh reminder of how short a man’s life on earth is.
In this concert we meet old and new lyrics and music concerning Time, and also get a reminder of the importance to live life to the fullest, maybe through dancing?

Free Entry