Jaunā svētdienas skolas sezona ir klāt!

Edīte Alpe
2018.09.28 16:46

Laipni lūgti uz svētdienas skolas atklāšanu 7. oktobrī (Svētdien) - Dievkalpojuma sākums 10:00 - Dievkalpojuma laikā bērni kopā ar audzinātajiem dosies uz svētdienas skolas telpām, lai uzsāktu jauno mācību gadu.

Laipni lūgti uz Svētdienas skolas atklāšanu 7. oktobrī (Svētdien). Dievkalpojuma sākums 10:00 - Dievkalpojuma laikā bērni kopā ar audzinātājiem dosies uz Svētdienas skolas telpām, lai uzsāktu jauno mācību gadu.

Bērni ir aicināti līdzi ņemt rudens veltes - tās mēs šoreiz neēdīsim, bet dekorēšanai un atmosfēras radīšanai tās noderēs gan. Un pat tad, ja jums nekā līdzi nebūs - jūs tiksiet gaidīti.

Svētdienas skolā ir aicināti bērni no 2 līdz 12 gadu vecumam. Priecāsimies redzēt arī atsaucīgus vecākus.

‍Ja ir radušies kādi jautājumi, tad droši zvaniet vai rakstiet Svētdienas skolas koordinātoram: Mārtiņam: 29327285 Vai arī raksties uz: kupcs.martins@gmail.com

‍Lai mums visiem skaists un Dieva klātesošs rudens - uz tikšanos!