Ekumēniskais dievkalpojums pirmajā Adventē

Edīte Alpe
2017.11.18 18:17

Pirmajā Adventē, 3. decembrī, plkst. 13 Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks ekumēnisks dievkalpojums.

Tradicionālajā Pirmās Adventes ekumēniskajā dievkalpojumā, kas ievadīs jauno Baznīcas gadu, piedalīsies vairāku Jūrmalas kristīgo konfesiju draudžu mācītāji, muzicēs Jūrmalas pilsētas pūtēju orķestris “Jūrmala”, mākslinieciskais vadītājs un diriģents Bruno Jurgenbergs, kā arī ērģelniece Edīte Alpe.

Sirsnīgā un svinīgā atmosfērā Dubultos satiksies dažādu konfesiju ticīgie un kā parasti dievkalpojumā tiks iesvētīti Adventes vainagi.

Pirmās Adventes ekumēniskais dievkalpojums Jūrmalā ir sena tradīcija, kas aizsākās drīz pēc Dubultu baznīcas atgriešanas atpakaļ tās draudzei pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados. Toreiz šis dievkalpojums tika veltīts visiem labas gribas cilvēkiem, pirmām kārtām uzrunājot izglītības darbiniekus un simboliski aicinot viņus nest gaismu savos audzēkņos.