Alfas svinīgās vakariņas

Aivars B.
2009.05.08 20:18

Esam pavadījuši kārtējās svinīgās vakariņas Alfa kursā

Kā mēs zinam Alfa kurss ir 15 nodarbību cikls, kas cilvēkus atraktīvā un praktiskā formā iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem.  Viena no šīm nodarbībām ir paredzēta, lai mēs varētu uzaicināt savus radus un draugus (arī visus citus Alfas kursā ieinteresētos) un pie tējas un kafijas ļautu viņiem ielūkoties Alfa kursa norisēs. Varam to arī dēvēt par Alfas mazo izlaidumu. (Kāpēc mazo? Tāpēc, ka iesvētības un kristības vēl tikai priekšā!)
Šajā vakarā varējām klausīties Alfas beidzēju liecības par kursā pieredzēto un izdzīvoto. Par nākotnes plāniem un to kā šie cilvēki sevi redz kā nākamos Dubultu draudzes locekļus. Tāpēc, ka pēc iesvētībām viņi par tādiem kļūs un ar visu sirdi varēs turpināt savu ceļu pie Kristus.
Tāpat arī aplūkojām foto no Alfas nedēļas nogales Kaltenē un slavējām Dievu ar nu jau iepazītajām dziesmām, kuras veltītas tieši Viņam.