Tezē Eiropas jauniešu tikšanās Rīgā aptuvena programma

Santa Goža
2016.10.17 20:06

Pieejama aptuvena Tezē Eiropas jauniešu tikšanās Rīgā programma. Īstā programma būs pieejama ar laiku.

*Trešdiena, 2016.gada 28.decembris
Rīts: Dalībnieki ierodas galvenajā sagaidīšanas vietā Rīgā, Ķīpsalā vai Arēnā un dažādās citās vietās, kur saņem visu nepieciešamo, un tālāk dodas uz vietējo uzņemšanas vietu/vietējām draudzēm, no kurienes tālāk nokļūst savās naktsmītnēs. Atgriešanās vietējā uzņemšanas vietā, lai kopīgi dotos uz Arēnu vai Ķīpsalu.
17.30 vakariņas
19.00 Vakara lūgšana līdz aptuveni 20.45. Atgriešanās naktsmītnēs līdz aptuveni 22.00.

*Ceturtdiena, piektdiena un sestdiena, 29., 30., un 31. decembris

08:30 Rīta lūgšana vietējā uzņemšanas vietā, pēc tam: tikšanās mazajās grupiņās.
Pusdienas (katrs dalībnieks iepriekšējā vakarā ir saņēmis pusdienu pikniku)
13:15 Pusdienas lūgšana Vecrīgas baznīcās.
Pēcpusdiena: Semināri (par Bībeles un garīgajām tēmām, sociālajām saistībām, Eiropu,
mūziku, mākslu, kultūru un Rīgas vēsturi, utt.) dažādās pilsētas vietās un lielajās hallēs.
17:30 Vakariņas
19:00 Vakara lūgšana līdz aptuveni 20:45
29.un 30.decembrī: atgriešanās naktsmītnēs līdz 22:00.
**31.decembrī: katras valsts dalībnieku kopīga tikšanās hallēs un dažādās vietās pilsētas centrā.
Pusdienas naktsmītņu vietā
23:00 vietējās uzņemšanas vietās: lūgšana par mieru, kam seko „Tautu svētki”. Atgriešanās naktsmītnēs līdz aptuveni 2:00.

‍*Svētdiena, 2017.gada 1.janvāris

Rīta dievkalpojums vietējās draudzēs, kam seko pusdienas kopā ar viesģimenēm. Pēc tam došanās mājup.