Rudens Alfa sāksies 28. septembrī

2016.08.30 22:37

Dzīve mēdz uzdot jautājumus. Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?! Nāc un piedalies! Kārtējā Alfa Dubultu evaņģēliski luteriskajā draudzē sāksies 28. septembrī. Vakara sākums nemainīgs - pl. 18:30

Kas ir Alfa? Īsi sakot, –
kristietības pamati interesantā formā, daudzkārtēja personiska IESPĒJA –
iespēja uzdot jautājumus un rast atbildes par mūžīgajām vērtībām, iespēja atrast atbildes uz savas dzīves vissvarīgākajiem jautājumiem, iespēja atrast jaunus draugus, saprast, kas ir baznīca un draudze, iespēja aiz ikdienas saskatīt ko vairāk.
 Iespēja ne tikai uzzināt, bet praktiski piedzīvot!
Laipni aicinām visus, kas nodomājuši apmeklēt Alfa kursu, piedalīties īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks 25. septembrī – svētdienā pirms jaunā kursa sākuma.

Šī jau ir astoņpadsmitā Alfa kursa sezona Dubultos! – mums ir pieredze, ar ko padalīties:-)

Lūdzu pieteikties kursā, rakstot uz kristine.dobelniece@inbox.lv vai pa tālruni 26443284 (kursa lietzine Kristīne) vai pie draudzes mācītāja.
Vēlies uzzināt vairāk par Alfu? Skaties www.dubultudraudze.lv/Alfa,  www.alfakurss.lv, www.alpha.org.

Skaties Bēra Grilla stāstu: Alfakurss.lv

ielūguma fails