Taizé lūgšanu vakars ar kopienas brāļiem

Mārtiņš Kupčs
2016.05.22 00:57

"Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs, miera un glābšanas domas un ne ļaunuma un ciešanu domas, ka Es jums beigās došu to, ko jūs cerat. Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu. Kad jūs Mani meklēsit, jūs Mani atradīsit. Ja jūs no visas sirds Mani meklēsit." /Jer. 29:11-13/

28. maijā plkst. 18:00 Dubultu ev. lut. draudzes baznīcā notiks Taizé lūgšanu vakars, kurā viesosies Taizé kopienas brāļi.
Pēc lūgšanas draudzes mājā sekos sadraudzība un informatīvs vakars ar brāļiem par gaidāmo 39. Taizé Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā no šī gada 28. decembra līdz 2017. gada 1.janvārim, kurā pulcēsies 15 000 jauniešu no visas Eiropas un citiem kontinentiem. Būs arī informācija par sagatavošanās darbiem, iespēju iesaistīties un uzņemt pie sevis jauniešus. Ikviens mīļi aicināts!