Kalpošana Taize Riga 2016 laikā

Mārtiņš Kupčs
2016.02.27 21:14

Šī gada nogalē no 28.12.2016 - 01.01.2017. Rīgā notiks 39. Tezē Eiropas jauniešu tikšanās, kurā pulcēsies 15 000 jauniešu no visas pasaules vecumā no 17 līdz 35 gadiem.

Šajā laikā jaunieši apmeklēs rīta dievkalpojumus vietējās draudzēs, pēcpusdienu un vakaru lūgšanas centrālajās baznīcās un notiks arī semināri, darbnīcas un citi pasākumi.
Kalpošanas iespējas:
Var pieteikties kā viesģimene, sniedzot mājvietu jauniešiem. 1 cilvēkam guļasvietai vajag tikai 1m2, kur nolikt matracīti un guļammaisu.
Lai pieteiktos jauniešu uzņemšanai, lūgums pieteikties pie draudzes mācītāja Igora Safina vai draudzes koordinatores Annas Emsiņas (tel.nr.20644689, annaemsina@gmail.com).
Ir iespēja arī palīdzēt kā brīvprātīgajiem, palīdzot pasākuma sagatavošanās procesā.
It īpaši tiek aicināti atsaukties tie, kuriem ir zināšanas jurisprudencē, tulkošanā, valsts iestāžu darbā u.tml. Ja pazīstam savā ikdienā šādus cilvēkus, iesakām vai aicinām viņus iesaistīties.
Vairāk par iespējām iesaistīties varēs uzzināt 2. marta pasākumā.
Tuvākie notikumi:
2. martā plkst. 18.30 Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcā Rīgā notiks Tezē lūgšanu vakars, kurā svinēs 300 dienas līdz Taize Eiropas jauniešu tikšanās sākumam Rīgā. Šajā vakarā viesosies arī brāļi Wojteks un Emanuēls no Tezē kopienas, lai iepazīstinātu ar sagatavošanās procesu.
Informācija par gatavošanos:
- Kā draudzei iesaistīties?
- Ka būt viesģimenei?
- Brīvprātīgo kalpošana.
Papildus informācija rakstot uz epastu: info@taizeriga.lv

Informācija Facebook lapā: Taize Riga 2016.