3. veselības lekcija šo sestdien

2015.11.23 13:53

Non est census super censum salutis corporis. – "Nav mantas vērtīgākas par miesas veselību" – Turpinām lekciju ciklu par veselību! Lekcijas sagatavojis un lasa biomedicīnas speciālists Eduards Smelters. Trešā lekcija – sestdien 28. novembrī, plkst. 12:00 draudzes mājā. Lekcijas ar videoprojekcijām. 3. lekcijas tēma: "Tēma: Sirds un Asinsvadu sistēma: Augsta asinsspiediena (hipertensija) un pulsa spiediena ietekmējošie faktori, riski, rīcība"

Papildus: tie kuri vēlēsies varēs praktiski nomērīt asinsspiedienu.

lekcijas ilgums 3 stundas ar 2 starpbrīžiem.

Cilvēks, pārsvarā, piedzimst vesels, pārējais ir viņa paša rokās, – ja par to domā! Tavs ķermenis ir Dieva dota dāvana, Svētā Gara mājvieta, svēts templis. Tavs pienākums ir to labi aprūpēt.
Tāpēc turpinām 12 praktisku lekciju ciklu par veselību un tās uzturēšanu, pamatojoties uz jaunākajiem zinātnes atklājumiem un praksi.