Pavasara Alfu sākam 4. martā

2015.01.28 13:59

Dzīve mēdz uzdot grūtus jautājumus. Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?! Nāc un piedalies! Pavasara Alfa Dubultu evaņģēliski luteriskajā draudzē šogad sāksies 4. martā.

Īsi sakot, Alfa ir
kristietības pamati interesantā formā, daudzkārtēja IESPĒJA –
iespēja uzdot jautājumus un rast atbildes, iespēja atrast atbildes uz savas dzīves vissvarīgākajiem jautājumiem, iespēja atrast jaunus draugus,  iespēja aiz ikdienas saskatīt ko vairāk.

Laipni aicinām visus, kas nodomājuši apmeklēt Alfa kursu, piedalīties īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks 1. martā - svētdienā pirms jaunā kursa sākuma.

Šī jau ir piecpadsmitā Alfa kursa sezona Dubultos! – mums ir pieredze, ar ko padalīties:)

Lūdzu pieteikties kursā, rakstot uz kristine.dobelniece@inbox.lv vai pa tālruni 67755806 / 26443284.
Vēlies uzzināt vairāk par Alfu? Skaties www. dubultudraudze.lv,  www.alfakurss.lv, www.alpha.org.