Šī lapa ir izdrukāta no Dubultu draudze
Interneta adrese:
http://dubultudraudze.lv/?ct=pasdraudze_actual&fu=read&id=352

Rudens Alfa sākas 8. oktobrī

Ģirts
2014.09.08 16:43

Dzīve mēdz uzdot grūtus jautājumus. Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?! Nāc un piedalies! Rudens Alfa Dubultu evaņģēliski luteriskajā draudzē šogad sāksies 8. oktorī.


Šogad mēs iesākam Alfu oktobra sākumā un noslēgsim ar iesvētībām Janvārī. Kurss notiek trešdienas vakaros draudzes mājā no 18.30 līdz 21.20. 
Jūs gaida 15 koncentrētas lekcijas un domas rosinošas diskusijas, kā arī neaizmirstama nedēļas nogale izbraukumā, kurā notiek 4 no kursa lekcijām. Alfa kurss ilgs 11 nedēļas (ar Ziemsvētku pārtraukumu) un tam sekos vēl 3 katehēzes nodarbības lai sagatavotos kristībai un iesvētībai. 
Dalība kursā ir bez maksas, vienīgi – neliels ziedojums vakariņām.Īsi sakot, Alfa ir 
kristietības pamati interesantā formā,
 iespēja atrast atbildes uz savas dzīves vissvarīgākajiem jautājumiem,
 iespēja aiz ikdienas saskatīt ko vairāk.Laipni aicinām visus, kas nodomājuši apmeklēt Alfa kursu, piedalīties īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks 4. oktobrī - svētdienā pirms jaunā kursa sākuma.Šī jau ir četrpadsmitā Alfa kursa sezona Dubultos! - mums ir pieredze, ar ko padalīties:)Lūdzu pieteikties kursā, rakstot uz kristine.dobelniece@inbox.lv vai pa tālruni 67755806 / 26443284.


Vēlies uzzināt vairāk par Alfu? Skaties www. dubultudraudze.lv,  www.alfakurss.lv, www.alpha.org. 


Iesakām - aktuāla intervija ar mācītāju Igoru Safinu