Negaidīts uzaicinājums - Šo sestdien! (21.06.14.)

Santa Goža
2014.06.19 12:06

Slokas draudzes jaunieši aicina ciemos - 13:00 no Slokas pamatskolas kopīgi dosimies uz ķemeru purva takām, baudīsim dabu un priecāsimies. 18:00 apmeklēsim koncertu Dievnamā, bet pēc tam dosimies uz jauniešu telpām vakariņot, runāties, diskutēt un kopīgi pavadīt laiku! Mājās nevienu nedzīs - palīdzēs matraci un jumts virs galvas, kā arī brokastis no rīta. Un protams visa noslēgumā Svētdienas Dievkalpojums! Tiekamies

Slokas draudzes jaunieši aicina ciemos!

*13:00 pie slokas pamatskolas sēdīsimies "mikriņā" un dosimies uz ķemeru purva takām - baudīsim dabu un priecāsimies.
‍*18:00 apmeklēsim koncertu Slokas Dievnamā - Kristīne Adamaite (Ērģeles) un Artis Sīmanis (Saksofons)
‍*Pēc koncerta dodamies  uz jauniešu telpām vakariņot, runāties, diskutēt un kopīgi pavadīt laiku! Mājās nevienu nedzīs - palīdzēs matraci un jumts virs galvas, kā arī brokastis no rīta. Un protams visa noslēgumā Svētdienas Dievkalpojums! Tiekamies!

‍P.S. Lai mēs justos labi un mums katram būtu iespēja tikt uz šo pasākumu... - zvani man (Mārtiņam- 29327285) - sarunāsim kā doties uz šo psākumu kopīgi. Variantu daudz - sabiedriskais transports, auto, velosipēds utt.)

‍Paņem līdzi gardumu! Tiekamies! :)