Jauniešu vakars 22.02.09.

Aivars B.
2009.03.01 20:45

Vakara tēma "Kas es esmu?"

22. februāra jauniešu vakara tēma bija "Kas es esmu?".
Iesākām jauniešu vakaru, kā jau ierasts, ar papļāpāšanu pie tējas krūzes. Jāpiemin, ka šoreiz šī daļa nedaudz ieilga, jo nebijām sen tā visi kopā tikušies..:))
Turpinājām ar slavēšanu- katrs varēja izvēlēties sev mīļākās Dieva pielūgsmei radītās dziesmiņas un mēs visi kopā tās nodziedājām. Šo daļu vadīja Vineta Irbe (viņai ir ne tikai brīnišķiga balss, bet arī labas iemaņas ģitārspēlē).
Šovakar lekciju par vakara tēmu bija sagatavojis Kārlis Irbe. Uzsākām stingri pēc plāna- katram bija jāatbild uz jautājumu "Kas es esmu?". Tālāk viss norisinājās ne gluži tā kā bija sākumā paredzēts- gandrīz visiem bija radušies jautājumi, gan par šo, gan par citām tēmām. Līdz ar to lekcija ne tikai notika ilgāk nekā paredzēts, bet arī ik pa brīdim ievirzījās citās sliedēs. Lekcijā laiks tika veltīts arī aktuālajai gavēņa tēmai, kur mēs visi saņēmām mums svarīgās atbildes.
Tad, nu jau vēlu vakarā, kopīga lūgšana un visi pa mājām!:)