Sestdien 5. oktobrī draudzes velo ekskursija

2013.10.02 10:48

Sestdienā pirms Pļaujas svētkiem, 5. oktobrī, visi, kam tuvs šāds kopības un aktivitātes veids, aicināti piedalīties draudzes velo ekskursijā "iepazīt draudzes un pilsētas saknes - Majoru muiža+", ar neiztrūkstošo pikniku Pulcēšanās 12:00 baznīcas pagalmā

Maršruts:
Turpceļš:  Baznīca, Majori (upmalas taka vai jaunais veloceliņš uz domi) – Majoru upmalas šarms - barona Ernesta fon Firksa muiža Majoru upmalas rajonā – Majoru upmalas rajons – tējas pietura pie Kristīnes (ar pārsteigumu) – Ekspedīcija pa upmalas brikšņiem uz Bulduru Dārzkopības skolu  (7.5 km)

Atpakaļceļš:  Bulduru koka torņi: mazs ekskurss Jūrmalas skaistākās vēsturiskās architektūras mantojumā – Bulduru baznīca – Dzintari: W.Bockslāfa projektētā koka jūgenda savrupmāja, Morberga Pils, Skatu tornis un saldējums atrakciju parkā, Turaidas ielas promenāde, Jūŗa – mājup pa Jūŗas ielu un jauno veloceliņu uz Dubultiem (8.8 km) (vai pa pludmali)

Sagatavojam katrs savu stāstu par ceļā esošajiem objektiem ar ko brauciena laikā padalīties!
Brauciena garums – aptuveni 17 nesteidzīgi km
Laika prognoze – saulains, maks.t. +15 grādi

Noslaukam braucamajiem putekļus un tiekamies!

Saite uz maršruta karti
‍info 29265189  Ģirts