Jauniešu vakars "Iededzies" 15.decembrī

Santa Goža
2012.12.10 14:18

Šajā nedēļā, sestdien, 15. decembrī, pl.17:00 Dubultu draudzes nama 2.stāvā aicinu Tevi uz jauniešu vakaru "Iededzies", kurā Tev būs lieliska iespēja pagatavot skaistu paša radītu lukturīti ziemas tumšajiem vakariem vai kā dāvanu uz Ziemassvētkiem sev, tuvajiem, draugiem un kam vien vēlies.

Aicinu pievienoties Tevi šajā sestdienā, lai kopīgi veidotu lukturīšus praktiskām vajadzībām - mājām vai dāvanai sev un citiem. :)

Lai gatavotu lukturīti, būtu ĻOTI vēlams ņemt līdzi šādas lietas:
- vienu 1L vai mazāka stikla burciņa uz 1 lukturīti (kurā iekšā var ielikt tējas sveci jeb plošku); papīra nazīti - ja ir, baltu mežģīņu audumu (var būt atgriezumi no aizskariem u.tml.); PVA līmi, dažāda veida un krāsas lentītes (vēlams ziemassvētku toņos), baltu A4 papīru un kreppapīru (balts, sarkans, dzeltens- gaišie ziemassvētku toņi)

Un uz pašu vakaru līdzi: mazs cienastiņš jeb groziņš vakara galdam, -> (mazajiem radošās darbnīcas pārtraukumiem)

‍Aicināts ikviens jaunietis, kurš jūt vēlmi un grib piedalīties radošajā lukturu darbnīcā "Iededzies"!
Aicini arī draugus līdzi!