Svētdien, 21. oktobrī, mūsu dievkalpojumā viesosies LELB Jauniešu centra Gospeļkoris

2012.10.18 10:34

Kas īsti ir gospelis? Tulkots no angļu valodas, šis vārds nozīmē Evaņģēlijs, Labā Vēsts. Tā ir 20. un 21. gadsimta afroamerikāniskā kristīgā mūzika, ko ietekmējis džezs un blūzs. Tagad tā skan ne tikai Amerikā, bet iemīļota arī Eiropā, un nu arī Latvijā ir vairāki gospelkori.

... tā ir sadraudzība starp jauniešiem un Dieva slavēšana ar gospelmūziku. Gospelmūzika ir dzīvības pilna, ar savu ķermeni tu visu sevi dod Dievam.

Tu dziedi uzreiz Dievam, tu priecājies, un tad Dievs caur tevi dod svētību, ka klausītājs saprot Labo Vēsti.”

GUNDEGA TOMMA DŪDA, JAUNIEŠU CENTRA GOSPEĻKORA VADĪTĀJA

NĀKAMNEDĒĻ -
Sestdien, 27. oktobrī KONCERTS plkst. 12.00
Džons Raters “Mass of the children” (“Bērnu mesa”)