Tezē vakari Gaviļu laikā

2012.04.10 11:56

Nāciet, dziedāsim līksmi Tam Kungam, gavilēsim mūsu glābiņa un pestīšanas klints patvērumam!
Iesim ar pateicību Viņa vaiga priekšā, uzgavilēsim Viņam ar mūsu slavas dziesmām!

Jo Tas Kungs ir liels Dievs un liels ķēniņš pār visiem dieviem,
kā rokā ir zemes dziļumi un kam pieder arī kalnu galotnes;
Viņam pieder jūra, jo Viņš to ir radījis, un cietzeme - Viņa rokas to ir veidojušas.
Nāciet, pielūgsim un zemosimies, locīsim ceļus Tā Kunga, sava Radītāja, priekšā!
Jo Viņš ir mūsu Dievs, un mēs esam Viņa tauta, avis, ko Viņa roka gana.  (Ps. 95)

Gaviļu laikā vienosimies augšāmceltā Kunga slavēšanā, pateicībā, pielūgsmē. Sastapsim Viņu izdziedātās lūgšanās un klusumā - šī vakara un turpmākajās Tezē vakara lūgšanās katru otrdienu baznīcas kapelā pl. 19:00 - ar jaunu, Gaviļu laika, vakara kārtību un atbilstošām Tezē dziesām. Visi mīļi aicināti!