Izmaiņas 24. marta jauniešu vakarā

Santa Goža
2012.03.21 23:05

Dubultu draudzes jauniešu vakars 24.martā nenotiks, bet ir brīnišķīga iespēja braukt ciemos pie Slokas draudzes jauniešiem uz viņu jauniešu vakaru, 24. martā pl. 18:00. ....

Atsevišķu apstākļu dēļ jauniešu vakars šo sestdien nenotiks Dubultos, bet tie, kuri vēlas un ir brīvs sestdienas vakars, tiek laipni aicināti braukt ciemos pie Slokas draudzes jauniešiem uz viņu JV.

Sākums plkst.18:00, svētdienasskolā "Brīnums"(Kārsas iela 19). Vēlams nekavēties, taču, ja nesanāk būt laikā, var pievienoties jebkurā brīdī VISA vakara gaitā.
Programmā - Tezē dievkalpojums, lekcija, sarunas, vakariņas, filma un ir iespējama arī nakšņošana.

P.S.
‍Pa nakti nakšņotājiem ir lūgums paņemt līdzi guļammaisu.
Ja ir iespēja, paņem kādu latu vakariņām.

"Ja nu ir kāds iepriecinājums Kristū, ja kāds mīlestības mierinājums, ja kāda gara sadraudzība, kāda sirsnība vai līdzcietība, tad piepildait manu prieku, turēdamies vienā prātā, lolodami vienu mīlestību, dvēselēs vienoti, ar vienu mērķi, (..)"" /Fil.2:1-2/