‎Pelnu dienas dievkalpojums

2012.02.22 12:43

23. februārī notiks Pelnu dienas dievkalpojums 19.00

noklausīties dievkalpojumā teikto sprediķi

Pēteris izkāpa no laivas un, iedams pa ūdens virsu, gāja pie Jēzus. Bet, vētru redzēdams, viņš nobijās un sāka grimt, un viņš sauca: „Kungs, glāb mani!” Tūdaļ, roku izstiepis, Jēzus viņu satvēra. (Mt 14:29-31)

Es ticu, ka arī pelniem Tu vari likt pārtapt dzīvībā. Jēzu, svētī mani, lai pelni uz manas pieres kļūst par auglīgu zemi! Tiem ir jābūt jaunajai zemei, uz kuru man jādodas un kurā jāapmetas uz dzīvi. Pelni, kas Tavas žēlastības dēļ nesīs augļus, būs mana atjaunotā zeme, kurā Evaņģēlijs dziļi laidīs savas saknes.
Uzlūko mani, Kungs Jēzu, un dāvā man savu spēku. Pievērs manu sirdi Tev. Ar pazemību un mīlestību Tu nāci pie manis. Dari, lai šis Gavēņa laiks man kļūst par ceļu, pa kuru es atgriežos pie Dieva, pie sevis un pie sava tuvākā.

Amen.