Aicina pavasara Alfa kurss!

2012.01.26 21:00

Ja tevi interesē atrast sev svarīgas atbildes, tad šis kurss ir domāts tieši tev! Varbūt - tavam draugam? Bet varbūt - jums abiem?! Pavasara Alfa kurss sāksies 15. februārī.

Alfa kurss ir -
kristietības pamati interesantā formā,
iespēja atrast atbildes uz savas dzīves vissvarīgākajiem jautājumiem,
iespēja aiz ikdienas saskatīt ko vairāk.

Kurss notiek trešdienas vakaros draudzes mājā no 18.30 līdz 21.30. Sākums - 2012. gada 15. februārī.
Jūs gaida 15 koncentrētas lekcijas un domas rosinošas diskusijas, kā arī neaizmirstama nedēļas nogale izbraukumā, kurā notiek 4 no kursa lekcijām.
Alfa kurss ilgs 12 nedēļas un tam sekos katehēzes nodarbības no 2. maija līdz 23. maijam. Visa beigās - noslēguma svinības ar lūgtiem viesiem 30. maijā.
Pilna kursa beidzējiem kristības un iesvētības notiks Trīsvienības svētkos - 3. jūnijā.

Dalība kursā ir bez maksas, vienīgi - neliels ziedojums vakariņām.

Laipni aicināsim visus, kas nodomājuši apmeklēt Alfa kursu, piedalīties īpašajā "Alfas viesu" dievkalpojumā, kas notiks 12. februārī - svētdienā pirms jaunā kursa sākuma.

Lūdzu pieteikties kursā, rakstot uz anita.alfa@inbox.lv vai pa tālruni 67755806 / 29220939.

Vēlies uzzināt vairāk par Alfu?
ieskaties www.alfakurss.lv
alpha.org