Slavēšanas un pielūgsmes vakars "Cik mīlīgi ir kalnos prieka vēstneša soļi!"

2012.01.09 15:11

Aicinām otrdienās piedalīties slavēšanas un pielūgsmes vakarā - mierpilnā gaisotnē ar Tezē dziesmām, grēksūdzi, Psalmu lasījumiem, individuālām lūgšanām un klusumu. Atstājot aiz durvīm visu ikdienu un pavisam izslēdzot tālruni, aicinām piedzīvot ārēju un iekšēju norimšanu un dziedinošu priecīgas atvērtības stāvokli Trīsvienīgā Dieva priekšā.

Vakars notiek katru otrdienu mūsu baznīcas kapelā, sākums pl. 19:00 un ilgst aptuveni pusotru stundu. Apģērbjamies silti, pulcējamies savlaikus un paņemam līdzi tējas svecīti vai sveci ar paliktnīti.

*   *   *

Kungs, lai mūsos valda iekšēja laime un skaidrs miers, kas plūst no vienotības ar Tevi. Lai ik dienu mūsos atdzimst atvērtība priekam.
Lai mūžīgā Tēva Gars tiek ieliets mūsu dvēselē un miesā un piepilda sirdi ar gaismu un žēlastību. Lai Viņš atņem bailes liecināt par dzīvību un dara sirdi drošu un laimīgu – tādu, kas spēj uzveikt visas ceļa grūtības un likstas. Un lai Viņš mums māca arvien par visu Tev, Dievs, pateikties.