Jauniešu vakars - ciemos pie Slokas jauniešiem

Santa Goža
2011.10.19 22:53

Tātad sadraudzība gaidāma 22. oktobrī, šo sestdien pl.17.00 Slokas draudzes mājā (Svētdienas skolas ēka "Brīnums") .

Doma tāda, ka mēs varētu tikties pl. 16:45 Slokā pie lielā LIEDAGA veikala un tad kopā iet uz Slokas draudzes māju. (Kārsas iela 19-1)

No sākuma spēlēsim pāris spēlēs, būs slavēšana, mācītāja sagatavota lekcija un sadraudzība!

Slokas dr. jaunieši parasti paliek pa nakti draudzes mājā tā kā, ja kādam ir vēlēšanās - lūdzu!:)
Paklāji ir pieejami , un par guļammaisiem var noskaidrot, ja kādam ir interese.

‍P.S.Ja ir iespējams, lūdzu informēt Ilzi Pildiņu( Dubultu jauniešu vadītāju), kurš plāno ierasties, lai var rēķināties par vietām un vakariņām Slokas jaunieši. ;)
‍‍
Bet būs forši!:)

"Ja nu ir kāds iepriecinājums Kristū, ja kāds mīlestības mierinājums, ja kāda gara sadraudzība, kāda sirsnība vai līdzcietība, tad piepildait manu prieku, turēdamies vienā prātā, lolodami vienu mīlestību, dvēselēs vienoti, ar vienu mērķi,  ne strīdēdamies, ne tukšā lielībā, bet pazemībā cits citu uzskatīdami augstāku par sevi,
neraudzīdamies katrs uz savām, bet arī uz citu vajadzībām." /Fil 2:1