Jauniešu spēļu un slavēšanas vakars

Santa Goža
2011.08.12 20:19

Šajā sestdienā, 13.augustā Dubultu draudzes namā plkst.17:00 notiks jauniešu vakars. Kas Tevi sagaida šajā vakarā - aicinu lasīt tālāk! :)

Šoreiz būs nedaudz savādāk! Vakara tēma - sadraudzība.
Būs slavēšana un dažādas spēles, dažādas dziesmas, dažādi cilvēki, dažādi pārdomu graudi. Un viens Dievs!!!  :))

Tāpēc aicinām paņemt sev līdzi zināmas un interesantas spēles! Ja ir zināmas kristīgas spēles, tad vēl jo labāk, bet droši var arī ņemt citas, pimēram, Alias, Uno, un daudzas citas, ko kopīgā sadraudzībā var spēlēt visi.

Ņemiet līdzi arī "groziņu" galdam un neaizmirstiet draugus, kuri vēlas piedalīties! :)

* * *
"Ja nu ir kāds iepriecinājums Kristū, ja kāds mīlestības mierinājums, ja kāda gara sadraudzība, kāda sirsnība vai līdzcietība,
tad piepildait manu prieku, turēdamies vienā prātā, lolodami vienu mīlestību, dvēselēs vienoti, ar vienu mērķi(...)"