Latvijas kokļu dienu koncerts

Santa Goža
2011.06.16 13:03

Svētdien, 19.VI plkst. 18.00. Dubultu baznīcā spēlēs koklētāju ansambļi un ērģelniece Diāna JAUNZEME

Par ikgadēju tradīciju Latvijas kokļu dienu ietvaros kļuvis koncerts Dubultu ev. lut. baznīcā, kurā piedalās labākie koklētāju amsambļi no visas Latvijas. Kopā ar koklētājiem un arī solo spēlēs ērģelniece Diāna Jaunzeme, kura absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas prof. Tālivalža Dekšņa ērģeļklases maģistrantūru, papildinājusies Starptautiskajā ērģeļu akadēmijā Zviedrijā. Piedalījusies vairākos ērģelnieku konkursos: 2001. gadā 7. starptautiskajā Hanzas pilsētu konkursā Elburgā ieguva 1. vietu, 2003. gadā Viļņā Čurļoņa konkursā saņēma balvu par labāko lietuviešu komponista laikmetīgās mūzikas interpretāciju. Koncertējusi Latvijā, Lietuvā, Ungārijā, Austrijā, Slovēnijā, Zviedrijā, Somijā.

Informāciju par citiem koncertiem, kas šovasar notiks Dubultu baznīcā, varat atrast sadaļā 'Mūzika' - rakstā 'Ērģeļmūzikas vasara Dubultos'.