Vasarā - atvērta baznīca

Aivars B.
2011.05.18 12:05

Arī Tu vari palīdzēt īstenot šo ieceri!

Tuvojas vasara - laiks, kad cilvēki labprāt pavada laiku ārpus savām mājām. Un ir lieliski, ja pastaigājoties var apmeklēt ne tikai laicīgas atpūtas vietas vai sauļoties jūras krastā, bet arī gūt atelpu vēsajās baznīcas telpās, atlicinot mirkli darbīgajā ikdienā divvientulībai ar Dievu - uz ko Viņš mūs visus, patiesībā, katru dienu aicina.
Mūsu baznīca ir ne tikai Dieva Gara pildīts nams, bet arī skaists arhitektūras piemineklis, kurš ar savu vienkāršo greznību ir spējīgs uzrunāt pat visnocietinātākās aristokrātu sirdis. Tāpēc mūsu uzdevums ir atvērt dievnama durvis ne tikai dievkalpojumu laikos, bet arī ikdienā, lai cilvēki klusumā, altāra tuvumā varētu tuvoties Dievam.

Tapat kā pagājušajā vasarā, arī šogad esam iecerējuši baznīcu atvērt apmeklētājiem.
Tāpēc tiek aicināti atsaukties tie draudzes cilvēki, kuri būtu gatavi palīdzēt, realizēt šo ieceri, un uzņemties dežūras. Ja kaut viena diena vasarā Tev ir brīva, un esi to gatavs veltīt, lai cilvēkiem būtu iespējams uzkavēties baznīcā, dod ziņu:
lainjuks@inbox.lv