5.02.11. Jauniešu brauciens uz Saldu

Aivars B.
2011.02.02 13:32

Seminārs "Ļoti veiksmīgu cilvēku septiņi paradumi". Lektors Bils Mauldins (ASV). Norises vieta Sv. Gregora Kristīgās kalpošanas skola- Lielā iela 26, Saldus. Info: 29808083

Seminārs notiks Sv. Gregora Kristīgās kalpošanas skolā Saldū, Lielajā ielā 26
Plkst. 18:00
Info: www.gregors.lv , tel. nr.29808083

Semināru vadīs misionārs no ASV Bils Moldins (Bill Mauldin). Viņš studējis kriminoloģiju un starpkultūru attiecības, vairākus gadus dienējis ASV armijā, kā arī veiksmīgi vadījis savu uzņēmumu. Nu jau vairākus gadus viņi ar sievu Donnu dzīvo Latvijā. Seminārā Bils runās par to, kādas īpašības un paradumi ir raksturīgi cilvēkiem, kuri dzīvo efektīvu dzīvi neatkarīgi no savas inteliģences, izglītības līmeņa vai nodarbošanās. Seminārs balstīts Stīvena Koveja grāmatā „Ļoti veiksmīgu cilvēku 7 paradumi” (Stephen F. Covey „The 7 Habits of Highly Effective People”).
‍Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu uz latviešu valodu.

Jauniešus, kuriem ir vēlme doties uz šo semināru, iesakām pieteikties pie jauniešu vadītājas Ilzes Pildiņas, jo pastāv iespēja braukt uz Saldu kopā ar mašīnām!;)